Agenda

november

Dinsdag 21
Tapschrift
open podium
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Woensdag 22
She Owl (ITA) + FLØD
psych/indie-folk / close harmony
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 5,-
Donderdag 23
Mango Orange x Frenquency x Jelee hosted by Conservative Hustlin'
hiphop / bass / footwork
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 3,-
Donderdag 23
Conservative Hustlin'
bass / footwork
Aanvang 23:55 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 24
Alcuna Wilds + Pandae
psych triprock triphop
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 24
Vitamine ACU disco
​​​The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 25
BRUTU
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 26
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Prijs: gratis
Zondag 26
​Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 28
International Open Stage
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 29
Unheard Soundstream w/ The Illuminated, Sweepa, Hebbe + TMSV
dubstep / grime / UK garage
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Donderdag 30
ACU CLASSICS presents: 00’s till 90’s
underground alternative classics
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis

december

Vrijdag 1
Off The Cross (BE) + Crazed
alternative metal
Aanvang 20:45 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 1
Vitamine ACU disco
​​​The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 2
Improvable matinee
Improv show in English
Aanvang 15:45 uur • Prijs: 4,-
Zaterdag 2
Cruise Control vs Glen Meadmore
Onze held en queer-punk-cowboy Glen Meadmore is terug voor een show waar je klapperpistool spontaan van afgaat
Aanvang 21:15 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 2
Cruise Control
alternative queer party
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 3
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Prijs: gratis
Dinsdag 5
Flying Carpet jam session met TBA
all genres possible
Aanvang 21:15 uur • Prijs: gratis
Woensdag 6
Nikolaj Efendi (AUT) & His Temper (AUT)
slovene / political / ambient rock / post-punk / post-rock
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 6,-
Donderdag 7
Studio Projective Radio presents: Clean East Food
reggae / dancehall / ska
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 8
Cola (USA) + Mchnry
shoegaze / psychrock / artpop
Aanvang 20:45 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 8
Vitamine ACU disco
​​​The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 9
Kako Da Ne
electropical / dub / reggae
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 10
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Prijs: gratis
Zondag 10
​Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 12
International Open Stage: The Moon
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Woensdag 13
The Toasters + MMIJ
ska / reggae
Aanvang 21:15 uur • Prijs: 6,-
Donderdag 14
Mass Productions
drum & bass / jungle / footwork / rave / crossbreed
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 15
Vitamine ACU disco
​​​The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 16
Manifest
new wave / synth / minimal
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 17
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Prijs: gratis
Zondag 17
​Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 19
Tapschrift
open podium
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Donderdag 21
Symbiotic Sessions
live techno / high tech jamsessions / hybrid sets
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 22
Yip Roc + TAPE TOY + Love Couple
pop rock / electronic
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 22
Vitamine ACU disco
​​​The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 23
The Lick
underground dance / queer hiphop / electro / techhouse
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 29
Vitamine ACU disco
​​​The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis