Agenda

mei

Dinsdag 22
International Open Stage
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 23
David Rovics at ACU Utrecht
American singer-songwriter
Aanvang 21:15 uur • Prijs: 5,-
Donderdag 24
Ed Schrader's Music Beat + Freak Heat Waves
in samenwerking met EKKO
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 8,-
Donderdag 24
Broccoli Disco
garage | soul | indie | britpop
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 25
Quietus (FR) + Searching For Relief
mathrock / postmetal / experimental rock
Aanvang 20:45 uur • Prijs: 6,-
Vrijdag 25
Vitamine ACU disco
​​​The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 26
Under My Boots + Cashmyra
dark electro rock
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 5,-
Zaterdag 26
Darkside #8
A night of dark experimental dance music
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 27
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 27
​Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Maandag 28
Woonactiespreekuur Bond Precaire Woonvormen
huurdersspreekuur
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis

juni

Vrijdag 1
Stenchtown +1
ska | reggae
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 7,-
Zaterdag 2
Cruise Control
alternative queer party
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 3
Voor//AAN showcase festival
with Melonhead and Wildebeast
Aanvang 12:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 3
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 3
Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Maandag 4
Woonactiespreekuur Bond Precaire Woonvormen
huurdersspreekuur
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 5
Flying Carpet jam session #144 met TBA
all genres possible
Aanvang 21:15 uur • Prijs: gratis
Donderdag 7
Dissonance
techno
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 8
Danilo Vignola & Gio Didonna (IT)
experimental | ethnic-heavy
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 6,-
Zaterdag 9
Kako Da Ne
electropical | dub | reggae
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 10
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 10
​Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 12
International Open Stage: Shower Thoughts
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:30 uur • Prijs: gratis
Donderdag 14
Mass Productions
drum & bass / jungle / footwork / rave / crossbreed
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 15
Icarius, Crazed & The Subliminal
metal
Aanvang 20:45 uur • Prijs: 5,-
Zaterdag 16
Manifest
new wave | synth | minimal
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 6,-
Zondag 17
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 17
Goat (JP) | EKKO in ACU
Japanse avant-garde | akoestische tekno
Aanvang 20:00 uur • Prijs: 9,-
Maandag 18
Woonactiespreekuur Bond Precaire Woonvormen
huurdersspreekuur
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 19
Tapschrift
poetry / songs and more
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 22
The Void Union (US)
ska | rocksteady
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 7,-
Zaterdag 23
The Lick
underground dance | queer hiphop | electro | techhouse
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 5,-
Zondag 24
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 24
​Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 26
International Open Stage
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:30 uur • Prijs: gratis