Agenda

april

Dinsdag 23
International Open Stage: Our nature
Poetry / Songs and more
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 24
I'm With Stupid / Teletubers / The Koalaz [UBEW]
Reggae / Reggaerock / Garage
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 6,-
Donderdag 25
Noisy Neighbours
Funk / Techno / Disco / Breakbeat
Aanvang 22:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 26
Anti Kings Night
All genres possible
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 5,-
Zaterdag 27
The Lick
Electro | Underground dance | Queer hiphop
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 5,-
Zondag 28
The Barricade (Book-café + Vegan VoKu)
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 28
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 30
Special Open Stage: Duo's
Poetry / Songs and more
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis

mei

Woensdag 1
Nilüfer Yanya + Babeheaven
In samenwerking met EKKO
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 9,-
Donderdag 2
Barackca (HU) + Leberzerroze (AT) - [EU Tour 2019]
Prijs: gratis
Donderdag 2
ACUpunktuur w/ live: Balackca (HU) + Leberzerroze (AT)
Antifa punk
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 6,-
Vrijdag 3
Between The Jars + Morning Daze
Rock
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 3
Vitamine ACU disco //
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 4
Unheard Sounds: The Last Edition
Dubstep / Grime / UK garage
Aanvang 22:00 uur • Prijs: 5,-
Zondag 5
The Barricade (Book-café + Vegan VoKu)
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 5
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 7
Flying Carpet jam session #153
All genres possible
Aanvang 21:15 uur • Prijs: gratis
Woensdag 8
The Arthurs / TESSEL [UBEW]
Indie / Alternative Rock
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Donderdag 9
Ripple Sessions
Liquid drum and bass / Deep / Rollers
Aanvang 22:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 10
COLOR BONES / Trey / Exit Bloom [UBEW]
Indierock / Punkrock
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 6,-
Vrijdag 10
Vitamine ACU disco //
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 11
Out of Sight w/ live: French Boutik
60’s / Ska / Garage / Northern Soul
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 6,-
Zondag 12
The Barricade (Book-café + Vegan VoKu)
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 12
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 14
Spoons Utrecht
Emotional Support & Learning Group
Aanvang 18:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 14
International Open Stage: Jolly
Poetry / Songs and more
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 15
Vinyl Café
Café DJ session
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Donderdag 16
Studio Projective Radio presents
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 17
Shunyata (EP release) + Bjorn-Flarf + TBA
Post-metal / Post-rock / Doom / Sludge
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 17
Vitamine ACU disco //
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 18
Meet Me In Jamaica w/ live: E-mann & Dreadless
Ska / Rocksteady / Reggae
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 6,-
Zondag 19
The Barricade (Book-café + Vegan VoKu)
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 19
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 21
Tapschrift
Poetry / Songs and more
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 22
La Redada (MEX) + Support
Tropical psychedelic
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 7,-
Donderdag 23
Hit the Rocks and ACU present The Varukers (UK) & Radical Retard
Punk / Hardcore-Punk / D-Beat
Aanvang 20:45 uur • Prijs: 9,-
Vrijdag 24
1919 - presented by Onderstroom and ACU
Postpunk
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 6,-
Vrijdag 24
Vitamine ACU disco //
Postpunk
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zondag 26
The Barricade (Book-café + Vegan VoKu)
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 26
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 28
International Open Stage: Peace
Poetry / Songs and more
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 29
International post-rock alliance: Tangled Thoughts of Leaving (AUS) + AFLMSMP (RO) + Staghorn (US)
Post rock / Experimental rock
Aanvang 20:15 uur • Prijs: 6,-